MY GOALS ARE ONLY IN THE DARKNESS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MY GOALS ARE ONLY IN THE DARKNESS

Тук ще създадем своя Наруто история с нашите любими герои! От кое село ще си? Каква е твоята цел? Присъедини се към нас и сам реши това! :)
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Апартамента на Сакура

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
@Sakura Haruno [√]
Admin
@Sakura Haruno [√]


Брой мнения : 4
Join date : 09.04.2013
Age : 25
Местожителство : Konoha, Japan

Апартамента на Сакура Empty
ПисанеЗаглавие: Апартамента на Сакура   Апартамента на Сакура Icon_minitimeСря Авг 14, 2013 3:08 pm

След пристигането си в Коноха трябваше да избера жилище достатъчно голямо, за да мога да се настаня и да имам място за нещата си. Стигнах до едно прилично местенце с красив изглед към академията на Коноха (почти всички жилища имаха тази гледка защото бяха в околността и беше доста оживено местенце, но въпреки това не беше много шумно) Влязох и го огледах след което се настаних удобно на дивана и оставих раницата си на пода. В момента в който седнах ме полъха хладен вятър, толкова се бях залисала в огледа че съвсем забравих да затворя входната врата. Изведнъж на вратата се показа сянка. Едно високо и непознато момче стоеше вторачено в мен държейки една от чантите ми които очевидно бях забравила отвън както и вратата. Посегнах да взема чантата от ръцете му:
-Благодаря.. обикновено не съм толкова разсеяна.. исках да огледам апартамента. -отвърнах аз с леко засрамен тон от действията си, не правех добро впечатление, а той очевидно беше от околните жилища.
Върнете се в началото Go down
@Sasuke Uchiha [√]
Admin
@Sasuke Uchiha [√]


Брой мнения : 60
Join date : 27.03.2013
Age : 25
Местожителство : Konoha, Japan

Апартамента на Сакура Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Сакура   Апартамента на Сакура Icon_minitimeСря Авг 14, 2013 3:09 pm

Красивото момиче което очевидно беше от новите ми направи впечатление. Не беше много в час със случващото се и нещата можеха да протекат по съвсем различен начин ако не се бях намесил. Ами ако някой враг от съседните села се бе показал в този момент? Трябваше да предупредя за отворената врата още щом я зърнах докато правех поредната тренировка около селото. -На всеки се случва, предполагам -отвърнах аз с обичайния хладен тон -Не бива да правиш впечатление от самото начало ако не искаш нежелани гости - довърших със самодоволна усмивка. -Предполагам си нова, аз съм Саске Учиха- представих се церемонно пред розовокосото момиче което седеше пред мен, очевидно засрамена от разсеяността си.
Върнете се в началото Go down
https://successinthedarkness.bulgarianforum.net
@Sakura Haruno [√]
Admin
@Sakura Haruno [√]


Брой мнения : 4
Join date : 09.04.2013
Age : 25
Местожителство : Konoha, Japan

Апартамента на Сакура Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Сакура   Апартамента на Сакура Icon_minitimeПет Авг 23, 2013 10:06 am

От това момче лъхаше хладнокръвие. Беше доста особен, но и интересен. - Аз съм Сакура Харуно.. ти би трябвало да си един от оцелелите от клана ти.. Чувала съм за вас! - Отговорих развълнувано. Обичах да показвам знание, но в този момент погледа му се промени. Приближих го разтревожено и се опитах да разбера какво стана, но в момента в който го направих той се обърна с гръб към мен. По действията му личеше че съм засегнала доста деликатна тема на разговор.
Върнете се в началото Go down
@Sasuke Uchiha [√]
Admin
@Sasuke Uchiha [√]


Брой мнения : 60
Join date : 27.03.2013
Age : 25
Местожителство : Konoha, Japan

Апартамента на Сакура Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Сакура   Апартамента на Сакура Icon_minitimeПет Авг 23, 2013 10:17 am

И в този момент уцели право в целта. Сякаш чакаше точния момент да улучи много болно за мен място. Аз стоях там безпомощно, а всички спомени отново нахлуха в главата ми и ме измъчваха пронизващо. Изобщо не се усети какво ще се случи, но вътрешно в мен нещо не ме допускаше да я виня за случилото се преди секунди. Но за щастие успях да овладея спомените и да се завърна по-силен от всякога в реалността - Не очакваш поздравления, нали? - отвърнах иронично взирайки се в гледката, а не в очите й. Бях безсилен в момента да бъда хладен ако се взирам в очите й. -Всички си мислите че разбирате и знаете всичко. За толкова умни ли се вземате? - ядосано довърших -Никой не може да разбере какво е... - направих две крачки към стъпалата за изхода - Губя си времето тук.. имам работа - завърших темата без дори и да се обърна. Не се знаеше до къде ще стигне това ако остана и продължа.
Върнете се в началото Go down
https://successinthedarkness.bulgarianforum.net
Sponsored content





Апартамента на Сакура Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Сакура   Апартамента на Сакура Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Апартамента на Сакура
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» апартамента на Naruto

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MY GOALS ARE ONLY IN THE DARKNESS :: СЕЛА :: Konohagakure-
Идете на: