MY GOALS ARE ONLY IN THE DARKNESS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MY GOALS ARE ONLY IN THE DARKNESS

Тук ще създадем своя Наруто история с нашите любими герои! От кое село ще си? Каква е твоята цел? Присъедини се към нас и сам реши това! :)
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 НОВИЯ МИ АДМИН ПРОФИЛ!

Go down 
АвторСъобщение
@Admin

@Admin


Брой мнения : 6
Join date : 18.01.2014

НОВИЯ МИ АДМИН ПРОФИЛ!  Empty
ПисанеЗаглавие: НОВИЯ МИ АДМИН ПРОФИЛ!    НОВИЯ МИ АДМИН ПРОФИЛ!  Icon_minitimeСъб Яну 18, 2014 7:08 pm

Това е новия профил за който говорех че ще бъде активен в нашия форум. Тъй като е малко странно даже безсмислено Саске да участва и като разказвач и да не се развива, мисля че така е най-добре. Това са и функциите които ще изпълнява този профил:
-Профила ще изпълнява ролята на главен разказвач, неутрални лица и събития както и Хокагето на селата.
-Ще се използва при мисиите, тъй като там има лица на които имената няма да се споменават
-Ще използва функцията да обяснява правилата, да дава мисии и да пуска академици и генини нататък по мисиите
-Ще разпределя отрядите на селата както и мисиите и задачите на всеки отряд и на всеки индивидуален играч
-Ще пуска нови теми и ще отговаря на съобщения и въпроси
-Ще предлага всички промени и неща около форума
Профила ми на Саске ще остане Администратор също, но ще започне от началото с мисиите и с всичко останало както останалите герои които се развиват тук. Така няма да го лишавам от активност, но и няма само да го заемам за профила а ще го използвам рационално. Smile Ако имате въпроси с радост ще ви отговарям, оставям темата отключена понеже може някой да не е разбрал за какво става на въпрос. Отговарям на всички въпроси относно промяната и очаквам други идеи с радост ще ги прегледам и обмислим с Naruto Smile
Върнете се в началото Go down
 
НОВИЯ МИ АДМИН ПРОФИЛ!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» НОВ АДМИН ПРОФИЛ!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MY GOALS ARE ONLY IN THE DARKNESS :: НОВИНИ :: НОВИНИ ПО ФОРУМА-
Идете на: